środa, 22 maja 2024
PłockSport

Przyjdź wcześniej na mecz. Mogą być kłopoty z parkingiem

W dniu sobotniego meczu z Lechem Poznań liczba miejsc na górnej części parkingu przy ORLEN Arenie będzie ograniczona. Ponadto remont przechodzi ulica Batalionów Chłopskich, w związku z czym płocki klub zachęca do wcześniejszego przybycia na miejsce, aby nie ryzykować spóźnieniem się na pierwszy gwizdek arbitra.

foto Szymon Łabiński

Utrudnienia dotyczące parkowania pojazdów na górnej części ORLEN Areny są spowodowane ogólnopolskim spotkaniem Wojowników Maryi, które przypada na 11 lutego. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 na Starym Rynku, skąd kilkutysięczna procesja przejdzie do ORLEN Areny. Całość może potrwać mniej więcej do godziny 17:00, co rzecz jasna nieco koliduje z meczem 20. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Lechem Poznań, który zaplanowany jest na 17:30 tego samego dnia.

Przy okazji przypominamy, że kompleksowy remont przechodzi nieopodal Stadionu imienia Kazimierza Górskiego ulica Batalionów Chłopskich, dlatego poruszanie się pojazdem wokół ORLEN Areny tym bardziej będzie niełatwe.

W zaistniałej sytuacji sugerujemy udać się na najbliższy parking o dużej powierzchni na ulicy Gałczyńskiego 11, czyli przy hipermarkecie Kaufland. Jeszcze raz prosimy i zachęcamy do wcześniejszego przybycia na mecz w celu ewentualnego spokojnego zaparkowania – tak, aby nie spóźnić się na gwizdek, otwierający pojedynek Wisła Płock – Lech Poznań!

zachęca płocki klub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *