sobota, 18 maja 2024
Płock

PLOT zaprasza na szkolenia pracowników branży turystycznej

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna wraca z organizacją bezpłatnego szkolenia dla pracowników płockiej branży turystycznej: gastronomii, hotelarzy, punktów usługowych, którzy maja bezpośredni kontakt z turystami odwiedzającymi Płock.

wikipedia.pl

Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom podstawowych informacji o atrakcjach turystycznych miasta i infrastrukturze turystycznej. Zaprosimy ich do najczęściej odwiedzanych przez turystów obiektów – płockich muzeów, obiektów sakralnych, galerii. Pragniemy przyczynić się do podniesienia jakości usług świadczonych przez osoby, które często mają pierwszy kontakt z potencjalnym turystą, zanim trafi on do Centrum Informacji Turystycznej.

mówi Iwona Krajewska szefowa PLOT

Informacje o szkoleniu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie Płockiej LOT www.turystykaplock.eu oraz na Facebooku.

Mamy nadzieję, że poprzez organizację szkolenia pomożemy podnieść jakość kompleksowej obsługi turystów, którzy trafiają do naszego miasta.

dodaje Krajewska

Wszelkich informacji o ww. wydarzeniu udzielać będą pracownicy Płockiej LOT pod numerem telefonu 24 367 19 44 bądź mailowo na adres biuro@turystykaplock.eu

Zgłoszenia do 14 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *