Płock

Autobus dla superbohaterek – KM dla kobiet w dniu ich święta

W dzisiejszych czasach ciężko jest zatrzymać się w biegu codziennego życia, zastanowić nad aktualnymi problemami i nad sobą. Rola kobiety nieustannie się zmienia i ewoluuje. Nie zmienia się jednak to, że są one zabiegane i zapracowane. To ważne, aby zatrzymały się na chwilę i umiały docenić siebie – zobaczyć w sobie superbohaterkę, która każdego dnia wykonuje wiele zadań, pełni wiele różnych i odpowiedzialnych ról, dba o rodzinę, swoich bliskich, przyjaciół, pracuje zawodowo, często również łączy pracę zawodową z macierzyństwem. Obserwując tę sytuację Komunikacja Miejska – Płock z okazji Dnia Kobiet przygotowała wyjątkową akcję.

Pasażerki Komunikacji Miejskiej – Płock będą mogły wsiąść do specjalnie przygotowanego autobusu i dosłownie przyjrzeć się swoim zaletom i mocnym stronom, a może również odkryć nowe. Autobus przygotowany z myślą o kobietach został wyposażony w lustro oraz w grafiki, przedstawiające postać superbohaterki, z którą może utożsamić się wiele kobiet. Hasła oraz grafiki skierowane do kobiet mają na celu podkreślenie zarówno siły kobiety oraz jej delikatności.

Już 8 marca 2023 r. na liniach 20, 26, 19, 22 i 3 wypatrujcie autobusu o numerze taborowym 753, gdzie czeka na Was niespodzianka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *