poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Płock

W przyszłym tygodniu zamknięte zostanie skrzyżowanie Wyszogrodzka – Spółdzielcza – Południowa

Zamknięcie zaplanowano w dniach 28-31 marca. Całkowicie zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Spółdzielcza – Południowa – Wyszogrodzka ze względu na prowadzone prace związane z ułożeniem nowej nawierzchni jezdni. Będą obowiązywać objazdy.

Na czas prowadzonych prac powodujących zamknięcie skrzyżowania autobusy KM Płock linii 19, 22, 33 oraz 4 i 18 nie będą jeździć ul. Wyszogrodzką. Na odcinku od skrzyżowania al. Kilińskiego – Kolegialna – Wyszogrodzka do skrzyżowania al. Piłsudskiego – ul. Wyszogrodzka objazd dla autobusów tych linii poprowadzono al. Kilińskiego i al. Piłsudskiego. Czasowo zamknięte zostaną również przystanki zlokalizowane przy ul. Wyszogrodzkiej, Południowej, Spółdzielczej.

Objazd al. Kilińskiego i al. Piłsudskiego oraz ul. Słoneczną i ul. Grabówka zalecany jest również dla pozostałych pojazdów. Dojazd do posesji na osiedlu Wyszogrodzka będzie możliwy ulicami osiedlowymi.

W dniach 1-2 kwietnia planowane jest wykonanie oznakowania poziomego na tarczy skrzyżowania, co może wiązać się z czasowymi ograniczeniami w ruchu pojazdów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *