czwartek, 18 kwietnia 2024
Gospodarka i społeczeństwoORLEN S.A.

Program stażowy w PKN ORLEN

PKN ORLEN zaprasza studentów oraz absolwentów do aplikowania na płatne 6 – miesięczne staże w spółkach Grupy ORLEN. Szczegóły na www.orlen.pl/kariera w zakładce „Programy stażowe i praktyki”. Aplikować online można do 23 kwietnia w odpowiedzi na wybrane ogłoszenia stażowe. W ofercie jest 60 miejsc stażowych. https://www.orlen.pl/pl/kariera/aktualnosci/2023/Polacz-studia-ze-stazem-Kierunek-ORLEN

Staż zaczyna się w lipcu. Szukamy studentów ostatnich lat studiów i absolwentów, bez limitu wieku, z różnych specjalizacji: technologia, ekonomia, matematyka, informatyka, prawo, marketing, psychologia. 

informuje Grupa ORLEN

W tegorocznej edycji staże oferuje nie tylko PKN ORLEN ale także ANWIL, Sigma Bis, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Laboratorium, ORLEN CUK oraz spółki z Grupy Energa. Miasta, w których można odbywać staże to Płock, Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Włocławek, Trzebinia, Jedlicze, Pruszcz Gdański i Nowa Brzeźnica. 

Zaaplikuj online poprzez stronę www.orlen.pl/kariera. W sekcji oferty pracy/staże znajdziesz około 60 ogłoszeń z informacjami na temat Spółek  i zespołów, do których poszukujemy stażystów i informacje na temat zadań stażowych.

zachęca koncern

Przy każdym ogłoszeniu dołączony jest case study do rozwiązania. To nieodłączna część procesu aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *