Płock

Wieczór marzeń w ZOO

Już po raz 17. płockie ZOO ma zaszczyt zaprosić dzieci niepełnosprawne i przewlekle chore (poniżej 18 roku życia) do udziału w “Wieczorze Marzeń w ZOO”.

Impreza odbędzie się w piątek 2 czerwca 2023 roku, od godziny 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale należy wcześniej zgłosić swój udział i odebrać zaproszenie okazując orzeczenie niepełnosprawności dziecka. Zaproszenia wydawane są w Dziale Edukacji i Promocji ZOO do 26 maja 2023 r. w godz. 8-16. Informacje i zapisy: e-mail: edukacja@zoo.plock.pl tel.: 24 366 05 17 lub 24 366 05 18.

W programie m.in.:

– strefa animacji

– dmuchane zjeżdżalnie

– występy grup tanecznych

– plener plastyczny

– poczęstunek

Wieczór marzeń w ZOO” to impreza dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych odbywająca się w formie pikniku. Jest to projekt globalny, który obecnie organizuje większość ogrodów zoologicznych na świecie. W płockim Ogrodzie Zoologicznym „Wieczór Marzeń w ZOO” organizowany jest od 2005 roku. Celem projektu jest integracja oraz uświadomienie dzieciom i ich najbliższym, że są bardzo ważnymi członkami lokalnej społeczności, mającymi prawo do zabawy, nauki i rozrywki. W tym dniu dzieci chore i niepełnosprawne są w Ogrodzie traktowane jak VIP-y, a przebywając w ZOO o nietypowej porze mają poczucie szczególnej przygody.

W organizację „Wieczoru Marzeń w ZOO” włączyło się wiele instytucji, dzięki którym na wyjątkowych gości będzie czekało mnóstwo atrakcji.

Impreza odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *