czwartek, 18 kwietnia 2024
ORLEN S.A.

Dzień Dziecka w PKN ORLEN: kampania promocyjna Stacja Czytacja

W PKN ORLEN Dzień Dziecka potrwa 3 miesiące! Od dzisiaj do końca sierpnia, razem z zestawem mini menu w Stop Cafe, klienci otrzymają darmowy dostęp do jednego ze słuchowisk, teatrzyków lub audiobooków, dostępnych po zeskanowaniu kodu QR na stronie: www.stopcafe.pl/stacjaczytacja

Propozycja dla najmłodszych pozwoli umilić niejedną podróż i zaspokoić gusta najbardziej wymagających odbiorców. Katalog liczy około 50 audiobooków z popularnymi książkami dla dzieci z podziałem na różne grupy wiekowe oraz po 10 teatrzyków i słuchowisk, przygotowanych specjalnie dla PKN ORLEN.

Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 4-12 lat. Darmowe kody będą wydawane do końca sierpnia (z możliwością wykorzystania do 15 września). Jeden zestaw to jeden kupon.

Zachęcamy do pobrania kodu QR umieszczonego na wszystkich materiałach marketingowych i korzystania z możliwości na miłe spędzenie czasu! Wystarczy smartfon lub inne mobilne urządzenie.

Przypominamy, że na profilu FB ORLEN dla Ciebie z okazji dzisiejszego święta zorganizowany zostanie konkurs, w którym wygrać będzie można zestawy czekoladek oraz kupony do  Stacja Czytacja.

Szczegóły i regulamin dostępne na stronie www.stopcafe.pl/stacjaczytacja

To niejedyna atrakcja dla najmłodszych

Grupa ORLEN, w roli Mecenasa wydarzenia, będzie także uczestniczyć w kolejnej edycji „Dnia Dziecka w Żelazowej Woli”. Imprezę zaplanowano na 4 czerwca. Organizatorzy przewidują wiele atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję m.in. wziąć udział w koncertach, grach i zabawach terenowych oraz warsztatach artystycznych.

Tego samego dnia w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku w ramach projektu ORLEN dla Płocka odbędzie się spektakl „Zaczarowany świat bajek”. Duże zainteresowanie spowodowało, że konieczne było zorganizowanie dwóch dodatkowych koncertów.

Dzień Dziecka jest również świetnym pretekstem do popularyzacji aktywności sportowych. PKN ORLEN jako partner Szkolnych Klubów Sportowych, wspiera organizację meczów piłkarskich z gwiazdami sportu w Książenicach, a także tradycyjnie już uczestniczy w imprezie organizowanej przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, planowanej na 3 czerwca br.

Grupa ORLEN podejmuje szereg działań z myślą o najmłodszych nie tylko od święta. Wśród nich są programy stypendialne dla rodzinnych domów dziecka, sponsorowane wyjścia do placówek kultury czy sportowych, ale także wsparcie placówek medycznych, jak Centrum Zdrowia Dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *