Gospodarka i społeczeństwo

Ktoś podpalił bar. Właściciele publikują film z monitoringu

Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie, słowa otuchy i gesty solidarności w tych trudnych dla nas chwilach. Jest nam niezmiernie miło, dodajcie nam Państwo wiatru w żagle – piszą właściciele Baru Letniego Białe Kredens.

9 czerwca w pożarze stracili dorobek kilkunastu lat pracy. Jak się okazuje, ktoś podpalił bar. Na dowód właściciele publikują zdjęcia z monitoringu i proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy.
https://www.facebook.com/100051120906188/videos/211834355078514/

Zniszczono nie tylko bar ale również miejsce produkcji wyrobów garmażeryjnych do sklepu Kredens oraz wszystkie pokoje hotelowe pełne gości. Tylko dzięki czujności i szybkiej reakcji naszej kochanej Tatiany nikt nie ucierpiał ani nie stracił życia. Podpalacz pozbawił nas głównego źródła dochodu, miejsca pracy dla wielu osób oraz mieszkania dla 4-ro osobowej rodziny z Ukrainy, która znalazła u nas schronienie od samego początku konfliktu zbrojnego na Ukrainie. Bardzo prosimy – przyjrzyjcie się dokładnie nagraniom z monitoringu. Jeśli rozpoznajecie sprawcę, auto którym się poruszał 9/06 w godzinach 03:10-03:50 na trasach wylotowych z Gostynina we wszystkich kierunkach (bar podpalono o godzinie 03:38) bądź posiadacie Państwo jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z nami bądź na Komendzie Policji w Gostyninie TEL 477053268. Każda informacja jest dla nas cenna.

Pragniemy dodać również, że nie znamy przyczyny ani powodu, które skłoniły podpalacza do podjęcia takich bestialskich działań. Ucinamy spekulacje: towarzystwa ubezpieczeniowe nie ubezpieczają starych drewnianych budynków na wypadek pożaru, nie spadła rakieta, nie podpaliliśmy się sami na początku sezonu – piszą właściciele Baru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *