sobota, 18 maja 2024
Komenda Miejska Policji w Płocku

Złamał prawo, zatrzymała go policja. Pochwalił się w mediach społecznościowych

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali kierującego, który niemal trzykrotnie przekroczył prędkość i mknął ulicami miasta. Na liczniku miał ponad 140 km/h. Poza piracką jazdą popełnił jeszcze kilka wykroczeń – jechał niesprawnym samochodem, a na koniec pochwalił się swoim wyczynem w mediach społecznościowych.

Do zatrzymania nieodpowiedzialnego kierowcy doszło pod koniec czerwca, po godz. 23.00 na Al. Piłsudskiego w Płocku. Mężczyzna kierował pojazdem marki Rover, który niemal trzykrotnie przekroczył dozwoloną prędkość.

20-letni mieszkaniec Płocka jechał 141 km/h w miejscu, gdzie prędkość jest ograniczona do 50km/h. Mężczyzna popełnił również inne wykroczenia. W związku z tym stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, został ukarany wysokimi mandatami. Do jego konta dopisano łącznie 25 punktów karnych. Jakby tego było mało pojazd, którym jechał był niesprawny technicznie, za co policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny. Niestety chyba nawet to nie ostudziło emocji kierowcy, który po wszystkim pochwalił się swoim wyczynem w mediach społecznościowych.

mówisierż.szt. Monika Jakubowska oficer prasowy KMP w Płocku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *