Płock

Już można kupić bilety i karnety na nowy sezon

Powoli zbliżamy się do pierwszego domowego meczu Wisły Płock w sezonie 2023/2024. Przypominamy, że granie na własnym terenie rozpoczniemy od starcia z Lechią Gdańsk (4 sierpnia, godzina 20:30). Z tej okazji przedstawiamy cennik karnetów, pakietów i biletów na najbliższy sezon!

W związku ze zbliżającym się startem Fortuna 1. Ligi do sprzedaży trafiają karnety, pakiety i bilety na sezon 2023/2024. Obejmują łącznie siedemnaście meczów w ramach rozgrywek ligowych, a także dodatkowe w Fortuna Pucharze Polski. Pierwsze oficjalne, domowe spotkanie w tej kampanii odbędzie się 4 sierpnia. W ramach 3. kolejki podejmiemy wówczas Lechię Gdańsk. Początek o godzinie 20:30. Następnie przyjedzie do nas Bruk-Bet Termalica Nieciecza, aż w końcu 2 września oficjalnie otworzymy ORLEN Stadion przeciwko Polonii Warszawa. Wcześniej bowiem do Waszej dyspozycji będzie 4 500 miejsc. Przystąpmy zatem do objaśnień wszystkich wariantów. Konkretna cena wejściówek zależy jednak od wyboru trybuny. 

Rodzaje biletów, pakietów i karnetów zostały podzielone na cztery główne grupy:

  • normalny;
  • ulgowy (kobieta, uczeń, student, emeryt, rencista, weteran wojenny, osoba niepełnosprawna, opiekun);
  • dziecięcy od 7. do 13. roku życia;
  • dziecięcy do 6. roku życia.

Poza tym dla kategorii dziecięcej do sześciu lat przewidzieliśmy darmowy udział w meczu, a dla osoby urodzonej w roczniku 1947 za symboliczną złotówkę. Osoby na wózkach inwalidzkich i ich opiekunowie mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie 20 złotych, a karnet w cenie 140 złotych. Ceny dla sektora VIP to 150 złotych za bilet, a 1050 złotych za karnet. Sprzedaż na to miejsce ruszy jednak dopiero od meczu otwarcia całego ORLEN Stadionu z Polonią Warszawa. Sprzedaż wejściówek tradycyjnie rusza zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Bilety można ściągnąć w formacie PDF, wysłać na telefon i otworzyć z platformy biletowej.

Dlaczego warto kupić całosezonowy karnet?

Jak łatwo policzyć, ceny karnetów równają się zaledwie siedmiu pojedynczym biletom – innymi słowy decydując się na jego zakup, na pozostałe dziesięć meczów wchodzi się niczym za darmo! Karnet stacjonarny występuje w formie karty. W formie internetowej trzeba natomiast przy okazji każdego meczu pobrać pojedynczy bilet na dane spotkanie. Można bezpośrednio na telefon, w formacie PDF, a także zalogować się na stronę bilety.wisla-plock.pl, by w zakładce „TWOJE KONTO” dostać się do biletu.

Niezmiennie dla każdego karnetowicza została przewidziana możliwość przepisania wejściówki na kogoś innego, jeśli on sam nie może się zjawić na meczu. Co ważne, jeśli karnetowicz wybrał opcję ulgową, a chce przepisać wejście osobie, która ma już normalny bilet, musi wówczas dopłacić i wyrównać różnicę. Zgodnie z obietnicą karnetowicze z poprzedniego sezonu od wtorku do soboty mają pierwszeństwo w temacie odnowienia karnetu na dokładnie to samo miejsce, na którym zasiadali do tej pory.  Mogą oczywiście liczyć również na -10% zniżki w Wisła Płock FanShop.

Nowym wariantem w naszej ofercie są tak zwane pakiety, czyli wejście na dowolnie wybrane pięć spotkań Wisły Płock w cenie czterech pojedynczych biletów. Kibic kupuje pakiet na konkretną trybunę i po otwarciu sprzedaży biletów może przyjść do punktu stacjonarnego po jego odbiór. W ścieżce internetowej na danym koncie wyskoczy opcja biletowa w wysokości 0 złotych. Warto zaznaczyć, że pakiet można wziąć tylko na jedną osobę, bez możliwości zamiany korzystającego.

Otwarcie wszystkich trybun ORLEN Stadionu zostało zaplanowane na mecz 7. kolejki Fortuna 1. Ligi z Polonią Warszawa. W związku z tym na pierwsze dwa domowe spotkania z Lechią Gdańsk i Bruk-Bet Termalicą Nieciecza dostępna jest sprzedaż biletów, pakietów i karnetów wyłącznie na trybunę wschodnią (powiększona liczba miejsc z 4 300 na 4 500). Później można oczywiście przepisać karnet na inną trybunę. Jeśli opcja będzie droższa niż ta wybrana pierwotnie, konieczne jest dopłacenie różnicy cen.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu ze specjalistą do spraw ticketingu w Wiśle Płock.

KARNETY

Cennik karnetów na sezon 2023/2024:

– karnet normalny (trybuna A/C/B+D): 280/210/175 zł;

– karnet ulgowy (trybuna A/C/B+D): 245/175/140 zł;

– karnet dziecięcy 7 – 13 lat (wszystkie trybuny): 70 zł;

– karnet dziecięcy do 6 lat (wszystkie trybuny): 0 zł;

– karnet rocznik 1947 (wszystkie trybuny): 1 zł.

– karnet dla osób na wózkach i opiekunów (wszystkie trybuny): 140 zł.

– karnet VIP: 1050 zł.

Osoby, które zakupią karnet na sezon 2023/2024 otrzymają:

– 10% zniżki na jednorazowe zakupy w punkcie Wisła Płock FanShop;

– możliwość przekazania miejsca na wypadek nieobecności;

– opcję zmiany swojego miejsca przed pojedynczym meczem;

– pierwszeństwo przy rezerwacji swojego dotychczasowego miejsca.

Karnety można kupić przez internet na bilety.wisla-plock.pl bądź stacjonarnie w punktach Wisła Płock FanShop:

– w dni powszednie w godzinach 8:00-16:00 (Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1);

– od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00 Galeria Mazovia, ul. Wyszogrodzka 127).

PAKIETY

Cennik pakietów na mecze Wisły Płock:

– pakiet normalny (trybuna A/C/B+D): 160/120/100 zł;

– pakiet ulgowy (trybuna A/C/B+D): 140/100/80 zł;

– pakiet dziecięcy 7 – 13 lat (wszystkie trybuny): 40 zł.

BILETY

Cennik biletów na mecze Wisły Płock:

– bilet normalny (trybuna A/C/B+D): 40/30/25 zł;

– bilet ulgowy (trybuna A/C/B+D): 35/25/20 zł;

– bilet dziecięcy 7 – 13 lat (wszystkie trybuny): 10 zł;

– bilet dziecięcy do 6 lat (wszystkie trybuny): 0 zł;

– bilet rocznik 1947 (wszystkie trybuny): 1 zł.

– bilet dla osób na wózkach i opiekunów (wszystkie trybuny): 25 zł.

– bilet VIP: 150 zł.

Objaśnienia karnetów/pakietów/biletów:

– karnet/pakiet/bilet normalny przysługuje wszystkim osobom dorosłym powyżej 18. roku życia (powyżej 18. roku życia oznacza od dnia 18. urodzin);

– karnet/pakiet/bilet ulgowy przysługuje wszystkim uczniom i studentom do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej (do 26. roku życia oznacza do ostatniego dnia przed dniem 26. urodzin), a także kobietom, emerytom, rencistom, weteranom wojennym, osobom niepełnosprawnym i im opiekunom (trzeba okazać dokument – ze względu na zmianę systemu biletowego, dane będą wprowadzane z takich dokumentów, by bilet był naliczany ze zniżką)

– karnet/pakiet/bilet dziecięcy przysługuje dzieciom poniżej 13. roku życia (poniżej 13. roku życia oznacza do dnia 13. urodzin);

– karnet/bilet VIP – nie obowiązują tu żadne zniżki, więc dla dzieci cena jest taka sama;

– karnet/bilet rocznik 1947 przysługuje wszystkim osobom urodzonym w 1947 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *