Komenda Miejska Policji w Płocku

Ponad 1,5 kg narkotyków i dwóch zatrzymanych

Działania policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku doprowadziły do zatrzymania 2 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. 1,6 kilograma zakazanych substancji nie trafi na rynek. Mężczyźni za popełnione przestępstwa będą odpowiadać przed sądem. Grozi im do 10 lat więzienia.

KMP w Płocku

We wtorek (18.07) w Słupnie policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Płocku  zatrzymali do kontroli forda, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn (28 i 31 lat) z Gostynina. Funkcjonariusze podejrzewali, że mogą oni posiadać narkotyki. Podczas przeszukania pojazdu, którym poruszali się mężczyźni ujawniono torbę papierową z zawartością MDMA oraz marihuaną. W wyniku przeszukania pojazdu oraz pomieszczań mieszkalnych zajmowanych przez mężczyzn funkcjonariusze ujawnili ponad 1,6 kg narkotyków.

mówi podkom. Dariusz Mroczkowski z KMP w Płocku

Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwa będą odpowiadać przed sądem, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *