sobota, 18 maja 2024
Komenda Miejska Policji w Płocku

Groził policjantom, w mieszkaniu miał blisko 1,5 kg narkotyków

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy działając wspólnie z mundurowymi z Komisariatu Policji w Płocku zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu trzymał środki odurzające. W wyniku czynności funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1,5 kilograma narkotyków. Mężczyzna groził policjantom i naruszył ich nietykalność. Został tymczasowo aresztowany.

W czwartek (03.08) policjanci operacyjni zwalczający przestępczość narkotykową złożyli wizytę w jednym z mieszkań na płockich Podolszycach. Funkcjonariusze ustalili wcześniej, że 25-letni mieszkaniec Płocka może mieć nielegalne substancje. Informacja ta potwierdziła się. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 kilograma narkotyków. Podczas wykonywanych czynności mężczyzna groził funkcjonariuszom, naruszył ich nietykalność oraz znieważył.

mówi sierż.szt. Monika Jakubowska z KMP w Płocku

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 25-latkowi zarzutów. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące.

Za posiadanie środków odurzających, naruszenie nietykalności cielesnej, znieważenie oraz groźby wobec funkcjonariuszy odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *