wtorek, 21 maja 2024
Płock

Alkohol, bijatyka, areszt – tak potoczyło się spotkanie dwóch mężczyzn

Kilka dni temu podczas libacji alkoholowej doszło do awantury dwóch mężczyzn, podczas której jeden z nich kilkukrotnie ugodził nożem drugiego, a następnie próbował uciec. 58-latek został natychmiast zatrzymany przez płockich policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, zaś sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

W poniedziałek (31.07) podczas libacji alkoholowej doszło do awantury dwóch mężczyzn, w trakcie której jeden z nich złapał za nóż i kilkukrotnie ugodził drugiego w okolice szyi. W mieszkaniu obecna była również kobieta, która natychmiast wezwała służby. 60-letni mieszkaniec Płocka, który został zaatakowany nożem, został zabrany do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Sprawca próbował uciec. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy, już w niespełna pół godziny, 58-latek został zatrzymany przez płockich kryminalnych w rejonie dworca.

mówi sierż. szt. Monika Jakubowska z KMP w Płocku

Na podstawie zebranego przez śledczych materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek policji i prokuratury sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *