ORLEN S.A.Zdrowie

Dobry sąsiad zadba o zdrowie

ORLEN, jako firma odpowiedzialna społecznie, podejmuje inicjatywy i angażuje się w projekty związane z promowaniem profilaktyki zdrowotnej oraz aktywnego i zdrowego stylu życia. Mieszkańców Płocka i sąsiednich powiatów zapraszamy w pierwszy weekend września na 6 już edycję „Miasteczka Zdrowia”. W dniach 2-3 (sobota i niedziela) w godzinach 10:00 – 18:00 będzie można wykonać badania i skorzystać z porad i konsultacji lekarzy oraz specjalistów.

„Miasteczko Zdrowia” tradycyjnie zlokalizowane będzie w ORLEN ARENIE. W dwudniowej ofercie miasteczka znajdą się m.in.: bezpłatne badania, porady i konsultacje lekarzy oraz specjalistów bez konieczności wcześniejszego umawiania się na wizytę.

Poza stanowiskami medycznymi do swoich stref zapraszają: Zakładowa Straż Pożarna ORLEN, Fundacja PGNIG im. Ignacego Łukasiewicza oraz Fundacja ORLEN. Warto zabrać ze sobą dzieci, ponieważ dostępna będzie przestrzeń z animacjami przygotowanymi dla najmłodszych. W przerwie między konsultacjami także dorośli będą mogli skorzystać ze specjalnej strefy relaksu.

Partnerami medycznymi tegorocznej edycji wydarzenia są m.in.: Narodowy Instytut Kardiologii, Wojskowy Instytut Medyczny, Centrum Zdrowia Dziecka, Narodowy Fundusz Zdrowia, Narodowy Instytut Onkologii oraz Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc.

Projekt objęty jest patronatem honorowym Ministra Zdrowia. Listę badań i inne szczegóły wydarzenia przedstawimy już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *