Płock

Na otwarcie ORLEN Stadionu autobusem za darmo

Już 2 września o godzinie 17:30 odbędzie się mecz otwarcia ORLEN Stadionu. Dla posiadaczy karnetów na sezon 2023/2024 lub biletów na mecz Wisła Płock – Polonia Warszawa klub wraz z Urzędem Miasta Płocka oraz Komunikacją Miejską w Płocku przygotował niespodziankę. Na stadion będzie można dojechać za darmo płockimi autobusami.

Dużymi krokami zbliża się od dawna wyczekiwane wielkie otwarcie nowoczesnego ORLEN Stadionu im. Kazimierza Górskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce 2 września. Pojedynek 7. kolejki Fortuna 1. Ligi z Polonią Warszawa został zaplanowany na godzinę 17:30, jednak my zapraszamy na ulicę Łukasiewicza 34 już od godziny 12:00, gdzie będzie na Was czekało wiele atrakcji.

W dzień meczowy każdy posiadacz karnetu na sezon 2023/2024 lub biletu na wspomniany pojedynek będzie mógł przemieszczać się komunikacją miejską w strefie A zupełnie za darmo! Co więcej, oferta dotyczy nie wybranej, a dowolnej linii płockich autobusów. Gwoli ścisłości dodamy jednak, że przystanek, który jest zlokalizowany najbliższej docelowego miejsca piłkarskiego święta, to ORLEN Arena 03 i Siennickiego (linie numer 3, 7, 20, 22, 24, 31, 62 i N1).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *