czwartek, 18 kwietnia 2024
Płock

Jutro otwarcie ORLEN Stadionu. Autobusem dojedziecie za darmo

Przed nami moment, na który czekali kibice. Otwarcie nowego stadionu. Imprezę zaplanowano na dwa dni – dziś (1 września) i jutro (2 września).

Piątek to okazja do spaceru po stadionie. Odwiedzenie miejsc, gdzie na co dzień kibice nie będą mogli zajrzeć. Zwiedzanie – z przewodnikiem rozpocznie się o 15.00 i potrwa do 20.00, jednak ostatnia grupa będzie mogła wejść na stadion o 19.30.

Moc atrakcji zaplanowano na 2 września. Stadion będzie otwarty już od 12.00, chociaż główne uroczystości związane z jego otwarciem rozpoczną się o 16.00, po nich mecz z Polonią Warszawa. Początek o 17.30.
O programie sobotniej imprezy pisaliśmy TUTAJ

Jeśli wybieracie się na sobotnie otwarcie ORLEN Stadionu warto zostawić samochód w domu, bo z miejscem do zaparkowania może być kłopot. Ty bardziej, że kibice dojadą na stadion piłkarski przy Łukasiewicza 34 autobusami miejskimi za darmo. Mecz Wisły Płock z Polonią Warszawa na inaugurację nowego stadionu po raz pierwszy obejrzy komplet widzów, to oznacza, że na trybunach będzie 15 tys. kibiców.
Na bezpłatną komunikację mogą liczyć kibice, którzy 2 września wybierają się na mecz Nafciarzy z Polonią Warszawa. W dzień meczowy każdy posiadacz karnetu na sezon 2023/2024 i na mecz Wisła Płock – Polonia Warszawa będzie mógł podróżować komunikacją za darmo. Dotyczy to strefy A, czyli miejskiej i każdej linii autobusowej.

Dodajmy, jeśli jeszcze nie macie biletu warto się pospieszyć. Można je kupić w kasach na stadionie, w sklepie internetowym i w Galerii Mazovia. W dniu meczu na stadion będzie można wejść od godz. 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *