sobota, 18 maja 2024
Płock

Bezpłatna piknikowa linia Komunikacji Miejskiej w Płocku

Co to jest CO2 i czym różni się od wodoru, a w czym jest do niego podobny? Jak samodzielnie zrobić chemicznego kameleona? Czy każda woda przewodzi prąd? Między innymi na takie pytania podczas warsztatów naukowych najmłodsi uczestnicy w sobotę w Komunikacji Miejskiej – Płock znajdą odpowiedzi.  Będzie również Finał Konkursu Kierowca Roku 2022 i piknik rodzinny. Impreza w sobotę, 9 września na terenie zajezdni KM – Płock (ul. Przemysłowa 17) w godz. 10.00 – 15.00.

Jak co roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji m.in.: ogromną strefę dla dzieci z kilkudziesięcioma atrakcjami. A w niej tor przeszkód, trampoliny, pluszowi goście, nauka jazdy na rolkach, zajęcia Akademii Młodego Pasażera, strefa z retro grami, wata cukrowa, kolorowe malowanie twarzy, dzieci w kilka minut mogą zmienić się w groźnego tygrysa, czy słodkiego misia. Zabawy, tańce, konkursy integracyjne, strefa kreatywna – to tylko mała zapowiedź tego co czekać będzie na dzieci w sobotę.

mówi Marcin Uchwał prezes KM-Płock

To nie wszystko. Będzie również grochówka oraz pajda chleba ze smalcem i ogórkiem. Spragnione osoby będą mogły napić się Płocczanki prosto z saturatora, czy słodkiej lemoniady.

To jeszcze nie wszystko. Tego dnia poznamy Kierowcę Roku KM Płock 2022 r. Dziesięciu najlepszych kierowców będzie rywalizować między sobą w siedmiu konkurencjach. Sprawdzimy ich wiedzę z przepisów ruchu drogowego, z wiedzy o KM – Płock, jak poradzą sobie w ekstremalnych przypadkach takich jak pożar autobusu, czy konieczność udzielenia pierwszej pomocy pasażerowi, a także zaprezentują także swoje umiejętności z zakresu precyzyjnego manewrowania pojazdem

Aby ułatwić płocczanom dojazd na Piknik, Komunikacja Miejska – Płock tego dnia uruchomi specjalną piknikową, bezpłatną linię, rozkłady znajdują się na przystankach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *