wtorek, 21 maja 2024
KulturaORLEN S.A.

„The Best of Krzysztof Krawczyk” w Płocku

Krzysztof Krawczyk był bez wątpienia artystą, który na stałe zapisał się na kartach polskiej sceny muzycznej, takim o którym, mimo upływu lat, się nie zapomina, a jego twórczość znają kolejne pokolenia. ORLEN wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną przygotował dla płocczan kolejne artystyczne wydarzenie – koncert „The Best of Krzysztof Krawczyk”. Niezwykłą twórczość artysty w nowej odsłonie będzie można usłyszeć w piątek 13 października w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. Koncerty odbędą się: pierwszy o godz. 17.00, natomiast drugi o 19.30.

Niewielu artystom udaje się utrzymać sympatię i zainteresowanie słuchaczy przez cały okres kariery, tym bardziej jeśli ta kariera trwa ponad czterdzieści lat! Niespotykana charyzma, znakomity głos i umiejętny dobór repertuaru sprawiły, że Krzysztof Krawczyk osiągnął to wszystko.

Jego repertuar znają niemal wszyscy. Podczas koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z bogatego repertuaru Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu popularnych artystów polskiej sceny muzycznej: Katarzyny Cerekwickiej, Łukasza Zagrobelnego, Krzysztofa Kiljańskiego oraz Pauliny Grochowskiej-Stekli.

W programie znajdą się takie przeboje jak: “Mój przyjacielu”, “Ostatni raz zatańczysz ze mną”, “To co dał nam świat”, „Parostatek”, “Bo jesteś Ty”, “Za Tobą pójdę jak na bal” i wiele innych. Aranżację znanych piosenek usłyszymy w nowej odsłonie specjalnie przygotowanej przez Tomasza Szymusia, kompozytora, aranżera i pedagoga, znanego m.in. z prowadzenia orkiestr festiwalowych, „Tańca z gwiazdami” oraz własnego, cenionego zespołu.

Sprzedaż biletów na dwa piątkowe koncerty odbędzie się w piątek, 6 października 2023 roku w godzinach 16:00 – 19:00 (lub do wyczerpania puli biletów). Bilety w cenie 30 zł (bilet normalny) i 20 zł (bilet ulgowy – dla dzieci, młodzieży i emerytów) będzie można kupić wyłącznie w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej przy ul. Bielskiej 9/11, tel. +48 24 364 10 85.

Obowiązuje limit zakupu maksymalnie 4 biletów na jedną osobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *