sobota, 18 maja 2024
Powiat PłockiPłock

Różaniec, msza św., modlitwa, czyli 1 listopada na cmentarzach

1 listopada na cmentarzach w intencji zmarłych odprawiane są msze św. Przypomnijmy, że od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.

Poniżej godziny mszy św. na cmentarzach w powiecie płockim:

Bądkowo Kościelne – 12.00,
Biała k. Płocka – 11.00 (przed Mszą św. procesja w intencji zmarłych),
Bielsk – 12.00,
Blichowo – 12.00,
Bodzanów – 12.00,
Brwilno – 11.00 (na cmentarzu parafialnym w Brwilnie), 14.00 (na cmentarzu w Maszewie),
Bulkowo – 13.00 (Msza św. w kościele i procesja na cmentarz),
Ciachcin – 11.00 (Różaniec i Msza św.),
Czermno – 12.00 (Różaniec, procesja na cmentarz i Msza św.),
Dobrzyków – 11.00,
Drobin – 12.00,
Duninów – 12.00,
Gąbin – 12.00 (procesja żałobna od głównej bramy cmentarza wyruszy o 11.30),
Góra – 11.30 (o 11.00 rozpocznie się modlitwa różańcowa na cmentarzu),
Korzeń – 11.00,
Łęg – 11.00 – początek żałobnej procesji z kościoła na cmentarz, modlitwa za zmarłych, ok. 12 – Msza św.,
Mała Wieś – 10.00,
Maszewo – 14.00 (Msza św. w kościele i procesja na cmentarz),
Miszewko Strzałkowskie – 11.00,
Miszewo Murowane – 11.30 (procesja, Różaniec i Msza św.),
Orszymowo – 11.30,
Płock – cmentarz zabytkowy przy ul. Kobylińskiego – 10.00 (Mszy św. przewodniczy biskup Szymon Stułkowski);
cmentarz katolicki przy ul. Kobylińskiego – 8.30, 10.00, 11.00, 12.00 i 17.00;
cmentarz komunalny – 9.00 i 11.00; w Dzień Zaduszny – o 11.00
cmentarz przy ul. Norbertańskiej – 11.00;
cmentarz parafialny na Gościńcu (parafia pw. św. Wojciecha) – 11.00;
cmentarz parafialny w Ciechomicach – 10.00, 1 i 2 listopada o 15.30 – Różaniec na cmentarzu;
cmentarz parafialny na Radziwiu – 12.00;
cmentarz parafialny w Imielnicy – 12.00;
cmentarz parafialny w Trzepowie – 12.00, poprzedzona procesją żałobną; 2 listopada, po Mszy św. w kościele o godz. 17 Różaniec na cmentarzu,
Proboszczewice – 11.30,
Radzanowo k. Płocka – 12.00,
Rębowo – 11.00,
Rogotwórsk – 12.00 (Msza św. w kościele, następnie procesja na cmentarz),
Rokicie – 11.00,
Siecień – 11.00 (Msza św. w kościele i procesja na cmentarz),
Sikórz – 11.30,
Słupno – 11.30,
Sobowo – 11.30,
Soczewka – 11.30 (Różaniec, następnie Msza św.),
Staroźreby – 12.00,
Święcieniec – 11.30 (Msza św. w kościele i procesja na cmentarz),
Troszyn – 9.00 i 11.00 (po sumie procesja na cmentarz i Różaniec),
Woźniki – 11.15 – procesja na cmentarz, 11.30 – Msza św.,
Wyszogród – 12.00,
Zagroba – 11.30,
Zakrzewo – 10.00 i 12.00 (po sumie procesja na cmentarz),

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *