niedziela, 3 grudnia 2023
Komenda Miejska Policji w Płocku

Ukrywali się przed odsiadką, wpadli w ręce policji

Dzięki sprawnym działaniom „kryminalnych” z Komendy Miejskiej Policji w Płocku oraz współpracy ze stołecznymi funkcjonariuszami do więzienia trafili kolejni poszukiwani, skazani za popełnione przestępstwa.

W ciągu ostatnich kilku dni, dzięki działaniom policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy do więzienia trafili kolejni poszukiwani listem gończym.

33-letni mieszkaniec Płocka od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna chciał uniknąć „odsiadki” za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Policjanci w wyniku przeprowadzonych czynności namierzyli poszukiwanego. W minionym tygodniu zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

mówi sierż. szt. Monika Jakubowska z KMP w Płocku

Za mury więzienia trafił również 67-latek, który poszukiwany był w celu odbycia kary pozbawienia wolności za liczne oszustwa. Płoccy policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się na terenie Warszawy, gdzie dzięki sprawnej współpracy funkcjonariuszy został zatrzymany przez stołecznych policjantów. Za kratkami spędzi kilkanaście miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *