niedziela, 3 grudnia 2023
Powiat Płocki

Z muzyką przez życie – koncert patriotyczny w Bulkowie

Koncert patriotyczny pn. ,,Z muzyką przez życie” odbył się 12 listopada 2023 roku o godzinie 18.00 w Kościele Rzymskokatolickim pw. św. Trójcy w Bulkowie.

Od godziny 15.00 odbywała się Rekonstrukcja historyczna z udziałem członków Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej na placu przy kościele. Do obejrzenia, dotknięcia, ponoszenia była unikatowa broń wartości ponad 1 milion złotych.

Dla uczestników wydarzenia była grochówka i słodki poczęstunek od organizacji- Koło Gospodyń Wiejskich w Pilichówku. Nad bezpieczeństwem państwa podczas wydarzenia czuwał ratownik medyczny ze Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi ,,Legion”. Pomysłodawczyni wydarzenia, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Pilichówku Agnieszka Pielat, mówi nam, że planuje w przyszłości kolejne inicjatywy wspólnie z Urzędem Gminy w Bulkowie jako partnerem, dla mieszkańców Gminy i miejscowości ościennych. I jak znając możliwości naszej organizacji i współtworzących ją członków to społeczeństwo może być pewne że na pewno zadbamy o strefę kulturową nie tylko swoją, ale i chętnych osób, które chcą z nami działać i uczestniczyć w wydarzeniach przez nas organizowanych.

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. #Mazowsze serce Polski. Partnerem wydarzenia był Urząd Gminy w Bulkowie oraz Piekarnia w Blichowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *