sobota, 18 maja 2024
Komenda Miejska Policji w Płocku

Ponad 0,5 kg narkotyków w mieszkaniu poszukiwanego. Grozi mu do 10 lat więzienia

W minionym tygodniu policjanci z Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy złożyli niespodziewaną wizytę jednemu z mieszkańców miasta. Mężczyzna był poszukiwany. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli ponad 0,5 kg narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy namierzyli mężczyznę, który od kilkunastu dni był poszukiwany celem odbycia kary roku pozbawienia wolności za oszustwa.

W minionym tygodniu kryminalni złożyli mieszkańcowi Płocka niespodziewaną wizytę. W mieszkaniu zatrzymali poszukiwanego 46-latka zabezpieczyli również ponad pół kilograma narkotyków, m.in. marihuanę oraz amfetaminę. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a sąd zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz udzielanie środków odurzających innej osobie grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

mówi sierż. szt. Monika Jakubowska z KMP w Płocku

W mieszkaniu poszukiwanego znajdował się również 31-letni mieszkaniec powiatu płockiego, przy którym policjanci znaleźli 10 działek handlowych środków odurzających. Mężczyzna przyznał, że od roku kupował narkotyki od poszukiwanego. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *