sobota, 20 kwietnia 2024
Płock

Podolanka otwarta!

Zakończyły się wszystkie prace w hali basenowej, szatniach oraz w SPA. To oznacza tylko jedno – Podolanka otwarta po remoncie.

Możemy z ulgą ogłosić, że w tej części pływalnia Podolanka dnia 12 stycznia o godzinie 16:30 została otwarta dla użytkowników. 

poinformował MOSiR

Jednocześnie spółka poinformowała o nowościach i zmianach, które zaszły po modernizacji na basenie. Jakie to zmiany?

  • wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, szczególnie rodziców z dziećmi, uruchomiono szatnię koedukacyjną;
  • szafki, w których pozostawiamy swoje rzeczy każdy może wybrać sam – pozwala na to nowoczesny system;
  • dzięki szybkiej ścieżce wyjścia z pływalni dla osób, których pobyt nie będzie dłuższy niż 1 h, nie będzie konieczności obsługi przy kasie;
  • ze względu na zmiany w funkcjonowaniu obiektu, przez pierwsze dwa tygodnie dla klientów będzie dostępny pracownik „Chętnie pomogę”, który rozwieje wszystkie wątpliwości;
  • część SPA jest dodatkowo płatna i dostępna od 18 roku życia.

Dostęp do wieży zjeżdżalni jest jeszcze na ten moment niemożliwy dlatego prosimy o stosowanie się do zakazu poruszania w tamtym obszarze. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem pływalni, a w szczególności nowej strefy SPA.

dodają w MOSiR

Dodatkowo w okresie ferii od piątku 12 stycznia przez 2 tygodnie dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia wejście na pływalnię w cenie 50% wartości biletu ulgowego.

Życzymy przyjemnego pobytu na pływalni, zdając sobie sprawę z długiego czasu oczekiwania na ten dzień, przepraszamy za te utrudnienia licząc, że obecne warunki to zrekompensują. 

zaprasza MOSiR

One thought on “Podolanka otwarta!

  • Banda pieprzonych urzedasow. Ja w tym czasie 500mieszkan wybudowałem a wy głupiego basenu nie potraficie na czas oddać zasłaniając się covid. Dno i jeszcze raz dno i wyzysk państwowych pieniędzy. Złodzieje

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *