niedziela, 21 kwietnia 2024
KulturaPłock

Polish Hip-Hop Festiwal odsłania karty

W tym roku Polish Hip-Hop Festival, najważniejszy hip-hopowy event w Polsce, obchodzi 10 urodziny. Organizatorzy płockiej imprezy ponownie przygotowali kilka niespodzianek, a jedną z nich jest powrót zagranicznych gwiazd na nadwiślańską plażę.

Lil Pump dołącza do grona artystów

W ramach obchodów jubileuszowej edycji Polish Hip-Hop Festival rozszerza line-up. Po kilku latach przerwy organizatorzy do dobrze znanych polskich raperów i raperek dołączą zagranicznych artystów. Tym razem będą to gwiazdy z najwyższej półki. Jednym z headlinerów X edycji jest Lil Pump, autor przebojowego “Gucci Gang”. Raper dołącza tym samym do ogłoszonych wcześniej polskich artystów — duetu PRO8L3M, Young Leosi oraz Bambi.

Kolejne karty w line-upie będą sukcesywnie odkrywane w najbliższych miesiącach. W tym roku festiwalowicze ponownie będą mieli okazję zobaczyć przekrój całej hip-hopowej sceny — od najpopularniejszych obecnie stylów, jak drill i trap, aż po klasyczny rap. Na kilku płockich scenach zagoszczą największe gwiazdy, klasyczne zespoły, jak i dobrze rokujące młode talenty.

Jeszcze wyżej postawiona poprzeczka Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności i festiwalowiczów, organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek, które sprawią, że Polish Hip-Hop Festival umocni swoją pozycję najbardziej prestiżowego eventu w Polsce.

W dniach 4-6 lipca w Płocku ponownie pojawi się kilka scen, zróżnicowana strefa gastronomiczna, a pole namiotowe będzie miało dodatkowe udogodnienia. Bilety na festiwal są już dostępne w sprzedaży na biletomat.pl. Organizatorzy przygotowali także specjalny drop biletów HYPE TICKET oraz LOVE TICKET z okazji zbliżających się Walentynek. Pierwszy z nich jest fizycznym, kolekcjonerskim biletem, który z pewnością ucieszy każdego fana hip-hopu. Drugi bilet to coś, czego do tej pory jeszcze nie było — podwójny elektroniczny karnet dla pary. HYPE TICKET przez cały czas będzie dostępny w sprzedaży, natomiast LOVE TICKET, będzie do nabycia tylko 14 lutego.

O Polish Hip-Hop Festival:

Polish Hip-Hop Festival, odbywający się na nadwiślańskiej plaży w Płocku, jest najbardziej prestiżowym festiwalem hip-hopowym w Polsce. Od 2013 roku, festiwal przyciąga tłumy fanów hip- hopu, oferując niezapomniane wrażenia muzyczne i szeroką gamę atrakcji. W tym roku obchodzi swoją dziesiątą edycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *