FilmKultura

Koncert Hiphopowy | Palma Recordz / Rock69

Już 10.02.24 w płockim pubie Rock69 odbędzie się koncert muzyki hip hop organizowany przez płocką wytwórnię Palma Recordz. Na koncercie będzie można posłuchać przedstawicieli tej wytwórni rapera MOD, DJ Aka One, prezentujących po raz pierwszy na żywo materiał z ostatniej LP młodego MOD -EMOCYEAH oraz wielu gości, którzy zapowiedzieli swój udział, ich lista będzie niespodzianką dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Oprócz przedstawicieli lokalnej sceny będzie można posłuchać Młodego (Numer8) uznanego producenta z Bielska-Białej, który na swoim koncie posiada współpracę z wieloma raperami, a jednym z najbardziej uznanych osób, dla których tworzył podkłady, jest legendarny amerykański raper KRS ONE. Jeden z ostatnich projektów Młodego S.E.N został bardzo dobrze przyjęty przez fanów w całej Polsce i choć nie przebił się do masowej świadomości słuchaczy, to w środowisku podziemnego rapu jest to jedna z ciekawszych pozycji, jaka została wydana w roku 2023.

Kolejnym gościem, jakiego będzie można na żywo posłuchać to pochodzący z Lublina raper Korki Kork, mc i bitmejker z pod lubelskiego Świdnika. W bitach Korasa sample często współgrają z syntezatorami, co w połączeniu z jego specyficznym stylem rymowania tworzy ciekawą mieszankę, przy czym znajdziemy u niego dużo nawiązań do klasyki gatunku.

Muzycznie imprezę poprowadzi DJ Aka One, który po zakończeniu i w przerwach między koncertami, uraczy uczestników solidną dawką muzyki.

Cena biletów to 40 zł, organizator serdecznie zaprasza wszystkich, przyjdźcie posłuchać niezależnego, bezkompromisowego, podziemnego hip hopu, który nie poddaje się trendom i płynie swoim nurtem. Jest to doskonała okazja, żeby poszerzyć swoje muzyczne horyzonty i posłuchać trochę innej muzyki, wystarczy tylko wyjść z domu, żeby się o tym osobiście przekonać.

Zapraszamy!

Więcej info pod linkiem do wydarzenia: https://fb.me/e/3VOvILBlY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *