PolitykaPłock

Zmiany obwodów głosowania w Płocku

W niedzielę 7 kwietnia 2024 roku odbędą się wybory samorządowe. Lokale wyborcze będą czynne w godzinach 7:00 -21:00. Uwaga! Nastąpiły zmiany dotyczące obwodów do głosowania na terenie Płocka!

Miasto zostało podzielone na tzw. stałe obwody głosowania. Do każdego z obwodów głosowania przypisane są konkretne ulice z numerami budynków. Podział miasta na obwody głosowania został dokonany przez Komisarza Wyborczego w Płocku. Lokalizacje lokali wyborczych i obwodów do głosowania (wykaz ulic) można sprawdzić m.in. na stronie plock.eu/lokale-wyborcze.

Zmiany dotyczące obwodów do głosowania na terenie Płocka

  1. W obwodzie głosowania nr 1 zmianie uległa siedziba lokalu

Dotychczasowa siedziba lokalu wyborczego w Izbie Wytrzeźwień, ul. Medyczna 1, 09-400 Płock została zmieniona na lokal w budynku Grupa Zdrowie Sp. z .o.o., ul. Medyczna 19, 09-400 Płock (wejście bramą główną szpitala) – lokal dostosowany do potrzeb wyborców z niepełnosprawnościami.

  1. Dotychczasowy obwód głosowania nr 55 został podzielony na dwa obwody:
  • obwód nr 55 w dotychczasowej siedzibie – Miejskie Przedszkola nr 4 im. Jasia i Małgosi, ul. Czwartaków 18b, 09-410 Płock – lokal dostosowany do potrzeb wyborców z niepełnosprawnościami, w skład którego będą wchodzić ulice: gen. Grzmot-Skotnickiego, al. Jana Pawła II (nr nieparzyste od 1 do 27), Pasaż Ignacego Jana Paderewskiego, Wyszogrodzka (nr parzyste od 108 do 154),
  • nowy obwód z nr 68 z siedzibą – Miejskie Przedszkole nr 8, ul. św. Wojciecha 1b, 09-403 Płock – lokal jest dostosowany do potrzeb wyborców z niepełnosprawnościami, w skład którego będą wchodzić ulice: Czerwonych Kosynierów, św. Floriana, al. Jana Pawła II (nr parzyste od 2 do 70), św. Jerzego, Kombatantów, gen. Stanisława Maczka, Wacława Milke, Pałacowa, Jerzego Pniewskiego, Swojska, Synów Pułku, św. Wojciecha, św. Zygmunta.

Więcej informacji na temat wyborów samorządowych jest dostępnych: W zakładce wybory samorządowe w Płocku Biuletynie Informacji Publicznej – Wybory samorządowe 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *