wtorek, 21 maja 2024
ORLEN S.A.PłockZdrowie

Bezpłatne konsultacje z lekarzem, wystarczy się umówić

Zainteresowane osoby mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z lekarzem oraz psychologiem od uzależnień, dietetykiem lub fizjoterapeutą.

Zalecenia dotyczące zerwania z nałogiem palenia tytoniu i wprowadzenia zdrowego stylu odżywiania, odbędą się w cztery najbliższe soboty marca tj. 2, 9, 16 oraz 23.

Z Poradni Pomocy Palącym i wsparcia fizjoterapeuty skorzystać może każdy, kto jest gotów podjąć próbę rzucenia palenia lub po prostu myśli o tym od dawna, ale nie podejmuje decyzji.

Natomiast porady dietetyka będą niezbędne dla osób zmagających się z problemami związanych z:

– nadwagą i otyłością

– niedożywieniem,

– chorobami przewlekłym: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe, zespół jelita drażliwego, niedokrwistość, refluks żołądkowo-przełykowy, dna moczanowa, celiakia, choroby wątroby i trzustki, choroby jelit. 

Zapisy do Punktu Pomocy Palącym: pod nr. tel. 22 211 80 15 lub 801 108 108

Zapisy do Poradni Dietetycznej: pod nr tel. 22 546 31 11

Lokalizacja: Centrum Medyczne PZU Medica w CH Atrium Mosty, ul. Tysiąclecia 2 w Płocku.

Hasło do zarejestrowania się dla pacjentów: „Program Płock” 

Konsultacje są realizowane w ramach Programu „Kompleksowa profilaktyka, diagnostyka i leczenie nowotworów oraz chorób układu oddechowego mieszkańców Płocka, powiatu płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego” przez zespół dietetyków z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, PIB w Warszawie.

Więcej informacji na temat programu zdrowotnego znajdziesz na stronie Zdrowie Dla Płocka (https://zdrowiedlaplocka.pib-nio.pl/o-programie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *