wtorek, 21 maja 2024
Komenda Miejska Policji w Płocku

Zmiany na stanowisku komendanta policji w Płocku

W miniony piątek ze stanowiskiem Komendanta Miejskiego Policji w Płocku pożegnał się insp. Mariusz Kryszkowski, któremu wczoraj powierzono obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku. Kierowanie płocką komendą powierzono dotychczasowemu zastępcy-podinsp. Robertowi Nowakowskiemu.

KMP w Płocku

W piątek (01.03) w sali konferencyjnej płockiej komendy odbyło się uroczyste spotkanie w związku ze zmianą na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Płocku.

Inspektor Mariusz Kryszkowski kierował tą jednostką od 2019 roku. Wcześniej był Komendantem Powiatowym Policji w Sierpcu oraz zajmował kierownicze stanowiska w płockiej komendzie.

Podczas pożegnania insp. Mariusz Kryszkowski podkreślił, że służba w Komedzie Miejskiej Policji w Płocku była dla niego ogromnym zaszczytem oraz podziękował wszystkim policjantom, policjantkom oraz pracownikom cywilnym za wysokie zaangażowanie w codzienne obowiązki służbowe.

Funkcjonariusze oraz pracownicy złożyli życzenia odchodzącemu Komendantowi. W słowach podziękowania za wieloletnią współpracę niejednokrotnie zaznaczono, że na pomoc, pełne zaangażowanie i wsparcie w codziennej służbie insp. Mariusza Kryszkowskiego zawsze można było liczyć.

Obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Płocku powierzono podinsp. Robertowi Nowakowskiemu, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku.

KMP w Płocku

W poniedziałek (04.03) insp. Mariuszowi Kryszkowskiemu powierzono obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *