Płock

Przejazd kolejowy na Otolińskiej będzie zamknięty

Przejazd kolejowy na ul. Otolińskiej będzie zamknięty przez najbliższe dwa weekendy. Wiąże się to z awarią PKP i koniecznością przeprowadzenia prac w tym zakresie.

Pierwsze zamknięcie przejazdu nastąpi już w najbliższy piątek o godzinie 21.30 i potrwa do poniedziałku do 4.00 rano. Podobna sytuacja będzie miała miejsce w następny weekend, kiedy to nie przejedziemy tą trasą od piątku 22 marca od godziny 21.30, do poniedziałku 25 marca do godziny 4.00.

Terminy te mogą jednak ulec wydłużeniu, jeśli usterka okaże się poważniejsza. Kierowcy mogą w tym czasie korzystać z objazdów ul. Targową lub Pasternakiewicza oraz Graniczną.

Zmiany nastąpią również w rozkładach jazdy Komunikacji Miejskiej.

Linia nr 20 w sobotę i niedzielę będzie kursować w następujący sposób: od dworca autobusowego przy ul. Chopina pojedzie w kierunku ul. Spółdzielczej i wjedzie w al. Piłsudskiego (nie będzie skręcać w ul. Lachmana i Banacha). Aleją dojedzie do skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką i skręci w ul. Graniczną, następnie Pasternakiewicza i wróci na Otolińską. W kierunku centrum pojedzie tymi samymi ulicami w odwrotnej kolejności. 

Jeśli usuwanie awarii na przejeździe kolejowym PKP się przedłuży na poniedziałek lub jeszcze kolejne dni zmienią się dodatkowo trasy linii nr 120 oraz nr 32.

Linia nr 120 pojedzie z Radzanowa w kierunku centrum Otolińską, następnie objazdem przez Pasternakiewicza i Graniczną oraz ul. Wyszogrodzką i al. Piłsudskiego, Jachowicza do ostatniego przystanku przy Petropolu. 

Linia nr 32 natomiast, która łączy centrum z ul. Targową, będzie kończyć swoją trasę na ul. Banacha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *