niedziela, 21 kwietnia 2024
Płock

Przejazd na Otolińskiej zamknięty do poniedziałku

Przejazd kolejowy na ul. Otolińskiej będzie zamknięty do poniedziałku, 25 marca. Awaria okazała się poważniejsza, niż pierwotnie zakładano.

Przejazd zamknięto w piątek 15 marca. Awaria – zgodnie z zapewnieniami PKP zostanie usunięta do poniedziałku 25 marca do godziny 22.00.

Kierowcy nadal muszą korzystać z objazdów ul. Targową lub Pasternakiewicza i Graniczną. Komunikacja Miejska zmieniła trasę linii nr 20. Nie będzie ona kursować ul. Lachmana i Banacha, ale przez al. Piłsudskiego oraz ul. Graniczną i Pasternakiewicza. Trasy zmieniły również kursujące w dni powszednie linie nr 120 oraz nr 32 i bardzo sporadycznie jeżdżąca linia nr 37. Ta pierwsza także będzie korzystać z objazdu ul. Pasternakiewicza i Graniczną oraz al. Piłsudskiego. Ta druga zaś nie dojedzie do ul. Targowej, będzie kursy kończyć na ul. Banacha. Trzecia natomiast skróci trasę z Podolszyc na Targową i zamiast ul. Lachmana także pojedzie Graniczną i Pasternakiewicza.

One thought on “Przejazd na Otolińskiej zamknięty do poniedziałku

  • Na pasternakiewicza i granicznej sa przystanki, na ktorych te autobusy moglyby sie zatrzymac a tego nie robia. Bezsens. Najlepiej jakby byla poprowadzona tamtedy stala linia autobusowa np. na wzor dawnej 15.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *