środa, 22 maja 2024
PolitykaPowiat Płocki

W radzie powiatu 10 mandatów dla PiS

Za nami wybory samorządowe. Wybraliśmy radnych do Rady Powiatu w Płocku. Kto znalazł się na liście zwycięzców?

Okręg nr 1

Prawo i Sprawiedliwość

Małgorzata Purcelewska – 1450
Leszek Majczyna – 488
Stanisław Kowalski – 460
Krystyna Milczarek – 210
Roman Turowski – 480

Trzecia Droga

Lech Dąbrowski – 1421
Rafał Nowak – 658
Marzena Martynowska -133
Edyta Trojanowska – 139
Halina Wielońska – 273
Przemysław Cybulski – 371

Koalicja Obywatelska

Marcin Piotrowski – 809
Mirosław Kłobukowski – 223
Małgorzata Lewandowska – 314
Przemysław Kwasiborski – 125
Renata Lewandowska – 117
Joanna Sułkowska – 113

Stowarzyszenie Gminy dla Powiatu

Paweł Brudzyński – 157
Marta Sarzała – 110
Ewa Tyrajska – 71
Kamil Jasiński – 32
Roksana Szymańska – 52

Okręg nr 2

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Wojciech Muczyński 900
Maciej Jabłoński 595

Agnieszka Bucior 501
Edyta Łukomska 74
Ewa Bąkowska 240
Kamil Małachowski 515
Krzysztof Szumski 360

Trzecia Droga

Magdalena Woja 1 766
Krzysztof Wielec 338
Bogdan Banaszczak 1 148
Tomasz Duda 232
Bogusław Jankowski 495
Aneta Kruk 274
Małgorzata Klekowicka 257

KOALICJA OBYWATELSKA

Łukasz Żbikowski 246
Wiesław Łada 242
Jolanta Rzeszotarska 38
Tadeusz Sadowski 27
Anna Nowak 29
Michał Rowicki 22
Agnieszka Kajkowska 256

Okręg nr 3

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Paweł Pachniewski 649
Paweł Gackowski 252
Iwona Żochowska-Markosjan 56
Marta Buczkowska 76
Beata Marciniak 141
Krzysztof Czerwiński 838

Trzecia Droga

Sylwester Ziemkieiwcz 2 319
Izabela Tomaszewska 384

Paweł Jakubowski 147
Stefan Jakubowski 157
Aneta Rutkowska 106
Ewa Rutecka 104

KOALICJA OBYWATELSKA

Paweł Tokarski 590
Katarzyna Zawadka 954
Anna Uchniewska 92
Rafał Rybczyński 73
Marzena Rutecka 97
Wojciech Januszewski-Bablikow 96

STOWARZYSZENIE „GMINY DLA POWIATU”

Magdalena Durniat 231
Krzysztof Pietrzak 128
Jacek Kowalski 38

Okręg nr 4

Prawo i Sprawiedliwość

Magdalena Kołodziejska – 2200
Piotr Skorupski – 1188

Jolanta Duch – 352
Radosław Pachelski – 123
Elżbieta Szkop – 54
Wawrzyniec Wawrzyński – 69
Andrzej Cieślak – 429

Trzecia Droga


Karolina Koper – 1074
Andrzej Grzelak – 484
Apolinary Gruszczyński – 408
Maria Bieniek- 615
Paweł Różański – 208
Elżbieta Jachimiak – 409
Bogdan Matczak – 500

Koalicja Obywatelska

Rafał Kwiatkowski – 292
Katarzyna Janczak – 414
Agnieszka Czyżkowska – 61
Monika Sałata – 132
Marzena Antczak – 225
Marcin Dyguś – 37
Janusz Zych – 164

Stowarzyszenie Gminy dla Powiatu

Grażyna Pietrzak – 356
Paweł Kłobukowski – 182
Marcin Sielczak – 196
Monika Kaźmierczak – 172
Konrad Gankowski – 68
Alicja Wiśniewska – 25
Andrzej Woźniak – 119

Okręg nr 5

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Anna Dębska Gutkowicz 1 463
Krzysztof Ledzion 1 207
Janusz Pakuła 492
Krzysztof Kamiński 296
Anna Kwiatkowska 166
Jadwiga Rzepecka 275

Trzecia Droga

Ewa Kowalak 801
Tomasz Sierocki 628
Marta Michalak 329
Piotr Wąsik 785
Joanna Matuszewska 140
Sylwester Szymański 70 (0,63%)
Michał Dylicki 600 (5,39%)

KOALICJA OBYWATELSKA

Waldemar Zawadzki 971
Danuta Jakubowska 265
Dagmara Nawarra 340
Rafał Makowski 40
Bogdan Rosa 111
Dominika Lurie-Gapińska 106
Katarzyna Cieślak 140

STOWARZYSZENIE „GMINY DLA POWIATU”

Zbigniew Białecki 940
Sławomir Januszewski 424
Krzysztof Chlewiński 134
Magdalena Kurkowska 112
Aneta Kołodziejska 115
Monika Piotrowska 21
Henryk Kamiński 155

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *