wtorek, 21 maja 2024
PłockSport

Płocki As może wiele osiągnąć, potrzeba tylko wsparcia finansowego

Złoty medal to u niego nic nowego, a kondycji i siły fizycznej mógłby pozazdrościć mu niejeden. Jest trenerem kalisteniki, biegaczem oraz zawodnikiem OCR i w tej właśnie dyscyplinie odnosi ogromne sukcesy.

Patryk Obrębski, bo o nim mowa, stanął ostatnio na podium Ninja European Championship (OCR), które odbyły się 16-17 marca 2024 r. na płockiej Orlen Arenie. Pozwoliło mu to awansować na UNAA World Series Finals Season 9, gdzie chce z dumą reprezentować nasze miasto, państwo oraz w tym przypadku również Europę. Zawody mają odbyć się 24-28 lipca 2024 r. w Anaheim w Kalifornii.

Sporty przeszkodowe są dyscypliną, która w ostatnich latach zyskuje na popularności, między innymi poprzez program Ninja Warrior, a w którym to w roku 2022 Patryk brał udział.

 Jest awans, brakuje jednak środków. Taki wyjazd wiążę się z wieloma kosztami, jak chociażby bilet lotniczy czy zakwaterowanie na miejscu, opłaty startowe i inne, dlatego też Patryk założył zrzutkę i liczy na wsparcie finansowe na rzecz jego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

Link do zrzutki TUTAJ

Damian Fabiszewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *