Komenda Miejska Policji w Płocku

Poszukiwany listem gończym w rękach policji

Policjanci z wydziału kryminalnego z warszawskiej Woli zatrzymali 49-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Krakowie. Mężczyzna został zatrzymany przy udziale policjantów z KMP w Płocku. Teraz 49-latek najbliższy czas spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z Woli próbowali namierzyć 49-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przezSąd Okręgowy w Krakowie za przestępstwo oszustwa. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał i zatrzymali go na terenie Płocka.

Poszukiwany trafił w ręce policjantów. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji 49-latek został doprowadzony zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *