środa, 22 maja 2024
PłockSport

Młodzi płoccy karatecy wrócili z medalami z Ostródy

Młodzi karatecy z klubu Karate Kyokushin z kolejnymi medalami wrócili, tym razem z IKO Polish Open 2024, który odbył się a Ostródzie.

Płock reprezentowali: Małgorzata Cichocka (kata), Tymoteusz Bąkowicz (kumite), Oskar Biłek (kumite) Antoni Sulewski (kumite) oraz Marcel Biłek (kumite). Medale wywalczyli: złoty Marcel Biłek w kumite Young Lions chłopcy 8-9 lat 25-27 kg oraz srebrny Antoni Sulewski w kumite Young Lions chłopcy 10-11 lat -35 kg.

To bardzo dobry występ naszych zawodników tym bardziej, że liczba uczestników była ogromna, bo aż 630 karateków z całej Polski stanęło do walki o medale. Był to jeden z największych turniejów w tym sezonie. Dziękujemy rodzicom za wsparcie naszych zawodników na turnieju, sędzinie Małgorzacie Cichockiej oraz sensei Oskarowi za przygotowanie, rozgrzewanie, motywowanie i wspieranie naszych zawodników – mówi Oskar Mazurkiewicz prezes Płockiego Klubu Karate Kyokushin 

Gratulujemy wszystkim reprezentantom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *