środa, 22 maja 2024
ORLEN S.A.Zdrowie

Bezpłatne konsultacje z lekarzami

Bezpłatne konsultacje z lekarzem oraz psychologiem od uzależnień, dietetykiem lub fizjoterapeutą. Wsparcie ze strony specjalistów dotyczące wprowadzenia zdrowego stylu odżywiania, szczególnie przydatnego po zerwaniu z uzależnieniem palenia tytoniu, odbędą się w trzy najbliższe soboty tj. 11, 18 oraz 25 maja.

Z Poradni Pomocy Palącym i pomocy fizjoterapeuty skorzystać może każdy, kto jest gotów podjąć próbę rzucenia palenia lub po prostu myśli o tym od dawna, ale nie podejmuje decyzji.

Natomiast porady dietetyka będą niezbędne dla osób zmagających się z problemami związanymi z:

– nadwagą i otyłością

– niedożywieniem,

– chorobami przewlekłym: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe, zespół jelita drażliwego, niedokrwistość, refluks żołądkowo-przełykowy, dna moczanowa, celiakia, choroby wątroby i trzustki, choroby jelit.

  • Zapisy do Punktu Pomocy Palącym: pod nr. tel. 22 211 80 15 lub 801 108 108
  • Zapisy do Poradni Dietetycznej: pod nr tel. 22 546 31 11
  • Lokalizacja: Centrum Medyczne PZU Medica w CH Atrium Mosty, ul. Tysiąclecia 2 w Płocku.

Hasło do zarejestrowania się dla pacjentów: „Program Płock”

Konsultacje są realizowane w ramach Programu „Kompleksowa profilaktyka, diagnostyka i leczenie nowotworów oraz chorób układu oddechowego mieszkańców Płocka, powiatu płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego” przez zespół specjalistów z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, PIB w Warszawie.

Więcej informacji na temat programu zdrowotnego znajdziesz na stronie Zdrowie Dla Płocka (https://zdrowiedlaplocka.pib-nio.pl/o-programie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *