KulturaRadzanowo

Weekendowe imprezy na Dzień Dziecka

W gminie Radzanowo nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych Mieszkańców z okazji Dnia Dziecka. Na dzieci czekać będzie wiele zabawy i radości.

Koniec maja i pierwsza połowa czerwca obfitować będzie w kilka wydarzeń dedykowanych specjalnie dla milusińskich. 26 maja odbyła się pierwsza z imprez plenerowych – Dzień Dziecka i Mamy w Juryszewie. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji m.in.: animacje, jazdy konne, pokazy samochodów sportowych, militarnych, strażackich, dmuchańce czy pokazy pierwszej pomocy.

W sobotę 1 czerwca w samo południe w Białkowie w Centrum Rozrywki Impuls rozpocznie się Gminny Dzień Dziecka. W programie imprezy plenerowej przewidziano m.in.: animacje, piana party, bańki mydlane XXL, eurobungee, park dmuchanych zjeżdżalni.

To jest pierwszy Gminny Dzień Dziecka organizowany przy współpracy z prywatną firmą. Centrum Rozrywki Impuls otwiera na terenie naszej gminy obiekt, który będzie nowym miejscem na mapie naszego samorządu przeznaczonym dla integracji dzieci

– komentuje wójt Piotr Jakubowski.

Natomiast w niedzielę, 2 czerwca, OSP w Radzanowie zaprasza do udziału w Strażackim Dniu Dziecka. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 na placu w centrum Radzanowa, gdzie każdy uczestnik będzie miał okazję zapoznać się z pokazami pierwszej pomocy, spróbować swoich sił w rywalizacjach sportowych czy skorzystać z fotobudki.

Kolejne obchody święta dzieci zaplanowano na boisku w Starym Boryszewie 8 czerwca. Tam już tradycyjnie strażacy, członkowie lokalnego stowarzyszenia organizują corocznie atrakcje dla dzieci. W tym dmuchańce, przejazdy Ciuchcią Tumską, konkursy oraz wiele innych.

Z kolei 15 czerwca zaplanowano w Rogozinie kolejną edycję Dnia Rodziny. Podczas tego wydarzenia KGW Młode Rogozino oprócz strefy rekreacji i zabawy dla najmłodszych zaplanowało również występy artystyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *