Sport

EURO 2024 – gdzie kibicować?

Rozpoczyna się EURO 2024. Zagra m.in. Polska, ale będą również nasi sędziowie – Szymon Marciniak oraz Tomasz Listkiewicz i Adam Kupsik. Nie od dziś wiadomo, że sportowe emocje bardziej przeżywa się w grupie. Stąd w wielu miejscach powiatu płockiego organizowane są Strefy Kibica.

Biało – czerwonych dopingować będzie można:

Drobin – Remiza OSP, ul. Sierpecka 30B
Nowy Duninów – “Nadwiślańskie Stowarzyszenie w Woli Brwileńskiej” i GKS Fala. Zainteresowanych zapraszają do Świetlicy Wiejskiej w Woli Brwileńskiej.
Słupno – Park nad Słupianką, ul. Kościelna – tu kibicować będzie można 21 czerwca, czyli podczas meczu Polska – Austria

Polska jest w Grupie D. Naszymi przeciwnikami będą Holandia, Austria i Francja. Pierwszy mecz zagramy 16 czerwca o 15.00 z Holandią, później 21 czerwca o 18.00 z Austrią i 25 czerwca o 18.00 z Francją

Dodajmy, EURO 2024 odbędzie się w Niemczech. Turniej odbędzie się na 10 stadionach w 10 różnych miastach. Hasłem turnieju jest „United by Football. Vereint im Herzen Europas” – Zjednoczeni przez piłkę nożną. Zjednoczeni w sercu Europy. Na oficjalną maskotkę turnieju wybrany został pluszowy miś Albärt. Hymnem Euro 2024 została piosenka „Fire”, która powstała w wyniku współpracy włoskiej grupy producenckiej Meduza, amerykańskiego zespołu OneRepublic oraz niemieckiej wokalistki Leony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *