Płock

Gotowi na grę miejską? Zaprasza Książnica Płocka

Już w najbliższą sobotę (30 lipca) Książnica Płocka zaprasza na czwartą z cyklu „WyGRAnych sobót”, czyli grę miejską pod hasłem „Poszukiwacze zaginionej kartki”.

Tym razem uczestnicy podążać będą tropem dobrej literatury. Czekają zadania ukryte w pięciu punktach miasta w okolicy Książnicy. To nie będzie test wiedzy i oczytania, tylko dobra zabawa inspirowana tematami zaczerpniętymi z różnych książek. Stali bywalcy gier wiedzą, że potrafimy zaskakiwać, mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, nie obowiązują zapisy.

zapewniają organizatorzy

Start w sobotę 30 lipca o 15.00 w ogrodzie Książnicy, ul. Kościuszki 6. Gra odbędzie się bez względu na pogodę.

Natomiast 6 sierpnia zaplanowano grę zatytułowaną „Artefakty i frywolitki”. To będzie wydarzenie wchodzące w skład polsko-ukraińskiego projektu kulturalnego „Wszyscy razem damy radę!” dofinansowanego ze środków Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Do udziału w grze zapraszamy polskie i ukraińskie rodziny z dziećmi, zadania zostaną przygotowane również w języku ukraińskim, tak, by każdy mógł swobodnie się z nimi zmierzyć. Tym razem opowiemy o dawnym Płocku i jego rzemieślnikach, a uczestnicy będą próbować swych sił w różnorodnym rękodziele.

tłumaczą organizatorzy

Start 6 sierpnia o 15.00 w ogrodzie Książnicy, ul. Kościuszki 6. Gra odbędzie się bez względu na pogodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *