środa, 17 kwietnia 2024
Sport

Wspólnie walczyMY o awans

Trwa sprzedaż biletów na mecz ORLEN Wisły Płock w fazie play-off Ligi Mistrzów. Już w środę – 22 marca o godz. 20:45, Nafciarze rozpoczną zmagania o ćwierćfinał EHF Champions League, a Ciebie nie może zabraknąć w Orlen Arenie.

SPR Wisła Płock

WalczyMY o ćwierćfinał LM!

Ogromne emocje w Orlen Arenie czekają nas w środę 22 marca, gdzie o godz. 20:45 ORLEN Wisła Płock rozpocznie zmagania w fazie play-off Ligi Mistrzów! Nafciarze otworzą dwumecz z francuskim HBC Nantes domowym starciem i liczą na wsparcie swojego ósmego zawodnika. Sprzedaż wejściówek na ten gorący pojedynek trwa, dlatego nie czekaj, kup bilet już dziś i wesprzyj Niebiesko-Biało-Niebieskich w drodze po marzenia.

Nafciarze zaczynają walkę w dwumeczu z HBC Nantes od spotkania przed własną publicznością! Na szali stoi wymarzony awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, lecz droga do niego nie będzie prosta. Rywale ORLEN Wisły Płock, to silna drużyna potrafiąca postawić naprawdę trudne warunki, dlatego wsparcie pełnej Orlen Areny będzie tu niezbędne!

SPR Wisła Płock wraz z Partnerem – Galerią Mazovia,  przygotowała specjalną ofertę dla rodzin, które mogą kupić bilety na mecz ORLEN Wisły Płock z HBC Nantes w promocyjnych cenach. Kibice w sektorze L1, czyli w specjalnie przygotowanej na ten mecz – Strefie Rodzinnej otrzymają pamiątkowe koszulki.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Orlen Arena, 22.03.2023 (środa), godz. 20:45 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock! Razem walczyMY o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *