Komenda Miejska Policji w Płocku

Poszukiwany 43-latek zatrzymany na ulicy

Tego dnia funkcjonariusz płockiej komendy zakończył już swoją służbę, jednak to nie uśpiło jego czujności. W czasie wolnym na jednej z ulic Płocka rozpoznał i zatrzymał 43-letniego mężczyznę, poszukiwanego listem gończym.

W minionym tygodniu policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku w czasie wolnym od służby na jednej z płockich ulic rozpoznał mężczyznę, poszukiwanego listem gończym. Policjant podążając za poszukiwanym, natychmiast poinformował o tym fakcie dyżurnego, a następnie okazując legitymację służbową zatrzymał 43-latka. Mężczyznę przekazał policjantom, będącym w służbie.

mówi sierż.szt,. Monika Jakubowska z KMP w Płocku

Zatrzymany płocczanin trafił już do więziennej celi. Skazany za oszustwo kolejnych kilkanaście miesięcy spędzi za kratkami.

To nie pierwsza tego typu akcja kiedy policjanci w czasie wolnym od służby zatrzymują osoby poszukiwane przez organy ścigania.

Po raz kolejny funkcjonariusz udowodnił, że praca w Policji to przede wszystkim służba, która nie kończy się wraz ze zdjęciem munduru, czy dniem wolnym.

dodaje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *