poniedziałek, 26 lutego 2024
Komenda Miejska Policji w Płocku

Przez ponad 7 lat ukrywał się przed policją

Wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania oraz cztery listy gończe. Działania, zaangażowanie oraz upór policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy doprowadziły do zatrzymania 45-letniego mężczyzny, który od ponad 7 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za kratkami spędzi najbliższych 9 lat.

Mieszkaniec powiatu płockiego od 2016 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 45-latek aby nie wpaść w ręce organów ścigania ostatnich siedem lat spędził poza granicami kraju.  Za mężczyzną wydano Europejski Nakaz Aresztowania oraz cztery listy gończe.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy w toku prowadzonych czynności zlokalizowali miejsce przebywania poszukiwanego. Kiedy tylko przekroczył granice naszego kraju natychmiast go namierzyli.  45-latek ukrywał się na strychu jednej z posesji. Na widok policjantów chciał uciec przez balkon. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a następnie doprowadzili do zakładu karnego w Płocku.

mówi sierż. szt. Monika Jakubowska z KMP w Płocku

Zatrzymany za  przestępstwa narkotykowe, rozboje oraz oszustwa za kratkami spędzi najbliższych 9 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *