Płock

Podolanka dopiero w grudniu?

Marzy Wam się chwila wytchnienia na pływalni Podolanka? MOSiR Płock prosi o cierpliwość. Prace powinny zakończyć się do połowy listopada. W grudniu będzie można korzystać z obiektu.

Remont pływalni Podolanka przedłuża się. Wielu stałych bywalców obiektu zaczyna to niepokoić. Ale emocje uspokaja MOSiR Płock.

W związku z przedłużającym się remontem informujemy, iż dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej uruchomić obiekt i udostępnić Państwu nowoczesną oraz komfortową pływalnię. 

czytamy na stronie MOSiR Płock

Jednocześnie prosi o wyrozumiałość.

Mimo opóźnień, związanych z montażem i instalacją zjeżdżalni we współpracy z wykonawcą, dokonamy częściowego odbioru i udostępnimy do eksploatacji już ukończone części pływalni tj. halę basenową, SPA oraz szatnie.

dodają zarządzający obiektem

Prace remontowe miały zakończyć się już kilka miesięcy temu, ale zawsze było jakieś “ale”. Teraz MOSiR informuje, że aktualny termin zakończenia prac zaplanowany jest na 15 listopada 2023 r.

Po tym terminie konieczne będzie sprawdzenie wykonanych prac i napełnienie niecek wodą, przeprowadzenie badań, aby obiekt był bezpieczny dla użytkowników oraz podgrzanie wody. Naszym celem jest, aby w pierwszej połowie grudnia pływalnia Podolanka w tej części była dostępna dla mieszkańców. 

zapewniają w MOSiR

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z remontem pływalni, jednakże nie byliśmy w stanie wcześniej przewidzieć części pojawiających się utrudnień w prowadzonym procesie inwestycyjnym. Jest to wyjątkowo trudna inwestycja, której poziom skomplikowania i nieprzewidziane sytuacje wpłynęły na wydłużenie terminu modernizacji.

czytamy w komunikacie

Na “otarcie łez” MOSiR zamieszcza kilka zdjęć z Podolanki. Zobaczcie jak będzie wyglądał obiekt po remoncie.

One thought on “Podolanka dopiero w grudniu?

  • Jasne 15 listopada tak jak poprzednio 15 października i jeszcze kilka innych terminów, na taką kasę wydana na remont, to powinno już być dawno zrobione, dziwi to że prezydent Płocka nic z tym nie zrobił. Przekręty na grubą kasę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *