sobota, 20 kwietnia 2024
Gospodarka i społeczeństwo

Trwa casting do Miss Województwa Mazowieckiego

Trwa casting do największego konkursu piękności w województwie mazowieckim. Wszystkie chętne kandydatki mogą wysłać swoje zgłoszenia i zawalczyć o koronę Miss Województwa Mazowieckiego oraz Miss m. st. Warszawy 2024! Jest to obecnie jedyny konkurs piękności odbywający się na Mazowszu!

Organizatorzy przygotowali również już wstępny harmonogram konkursu, by kandydatki przed wysłaniem zgłoszenia mogły już wiedzieć co i kiedy na nie czeka ->https://missmazowsza.com.pl/harmonogram/.

Organizatorzy konkursu zapraszają panny, posiadające obywatelstwo polskie z roczników 1995-2010.

Konkurs Miss Województwa Mazowieckiego oraz Miss m. st. Warszawy na stałe wpisał się w kalendarz jest wydarzeniem w województwie! Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://missmazowsza.com.pl/zostan-miss/, a następie poczekać na odpowiedź mailową.

Termin zgłoszeń upływa 1 lutego 2024

Casting to pierwszy etap konkursu. Spośród wszystkich uczestniczek castingów zostaną wybrane półfinalistki. To właśnie spośród nich podczas półfinału na żywo jury wybierze finalistki, które wezmą udział w gali finałowej i staną przed szansą reprezentowania województwa w ogólnopolskiej gali finałowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *