KulturaPowiat Płocki

Koterski w MultiOsadzie

20 maja Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi miało niezwykłą okazję gościć znanego polskiego aktora, prezentera telewizyjnego i satyryka, Michała Koterskiego. Spotkanie to było związane z wydaniem jego autobiografii pt. “Michał Koterski. To już moje ostatnie życie”, którą wspaniale zredagowała dziennikarka Beata Nowicka.

Rozmowę z gościem poprowadziła Dyrektor GCK MultiOsada w Małej Wsi Ewa Stefaniak, podczas której Pan Michał opowiedział o swoim życiu, relacjach z rodzicami i rówieśnikami, a także o motywach, które skłoniły Go do napisania swojej autobiografii. Zdradził również co jest dla niego życiowym sukcesem oraz jakie jest jego ostatnie życzenie, o którym wspomniał w książce.

Nie zabrakło również pytań od publiczności. Tematy dotyczyły m.in. syna Fryderyka, ról filmowych, trwania w trzeźwości oraz wiary w Boga, która pomogła Koterskiemu wyjść ze śmiertelnej choroby jaką jest uzależnienie.

W spotkaniu uczestniczył  Wójt Gminy Mała Wieś, Albin Dynarek, dyrektorzy, nauczyciele i młodzież ze szkół podstawowych z terenu gminy Mała Wieś oraz niezastąpieni i niezawodni czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Małej Wsi.

Organizatorami spotkania autorskiego z Michałem Koterskim było Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi przy współudziale Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i GOPS w Małej Wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *